MENU
E-MAİL
info@safely.com.tr
TELEFON
0 (216) 383 1080 - 0 (530) 102 34 61

Hakkımızda

Safely Emniyet ekipmanları isimli şirketi, Türkiye'de İş Elbiseleri sektöründe, Madencilik,Elektirik,Denizcilik,Liman endüstirisinde ihtiyaç duyulan kalite ve diğer beklentileri sağlamak adina, 2 yillik arge girişimi sonunda kurulmuştur.
 
İş hayatının zor ve tehlikeli koşullarında can güvenliğini ön planda tutan özel kumaşlar ile üretilen iş elbiseleri, seçenekli renkleri ve değişken modelleri ile müşterilerimize Güven ve Prestij sağlamayı amaçlıyoruz.
 
Hedefimiz, ülkemizde üretimi olmayan,antistatic,antihead,antiflame,anticold iş kıyafetlerini, uluslararasi uygunluk sertifikası ve İSO standartlarıyla Türkiye'de üretmek, SAFELY markasini global bir marka haline getirmektir.

Vizyonumuz

SAFELY, Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir

Misyonumuz

Belirlemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.