MENU
E-MAİL
info@safely.com.tr
TELEFON
0 (216) 383 1080 - 0 (530) 102 34 61
  • YÜKSEK KALİTE
    EMNİYET EKİPMANLARI

    Türkiye'de İş Elbiseleri sektöründe denizcilik ve gemi / Liman endüstirisinde ihtiyaç

    duyulan kalite ve diğer beklentileri sağlamak adina, 2 yillik arge girişimi sonunda kurulmuştur.

HABERLER

Hakkımızda

Safely Emniyet ekipmanları isimli şirketi, Türkiye'de İş Elbiseleri sektöründe, Madencilik,Elektirik,Denizcilik,Liman endüstirisinde ihtiyaç duyulan kalite ve diğer beklentileri sağlamak adina, 2 yillik arge girişimi sonunda kurulmuştur.

Şirketimiz

İş hayatının zor ve tehlikeli koşullarında can güvenliğini ön planda tutan özel kumaşlar ile üretilen iş elbiseleri, seçenekli renkleri ve değişken modelleri ile müşterilerimize Güven ve Prestij sağlamayı amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız

Hedefimiz, ülkemizde üretimi olmayan,antistatic,antihead,antiflame,anticold iş kıyafetlerini, uluslararasi uygunluk sertifikası ve İSO standartlarıyla Türkiye'de üretmek, SAFELY markasini global bir marka haline getirmektir

Misyon

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

Vizyon

SAFELY, Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir

SAFELY Etik Değerleri

iş Kıyafetlerinin işverenin vitrini olduğu düşüncesiyle En üstün kalitede ürün üretermek Müşterilerini ticari başarıyı sürdürebilmede önemli bir paydaş olarak kabul ederken rakipleri ile doğru ve adil bir şekilde yarışmak. Şirketin kimliğini oluşturan markayı sürekli geliştirmek, iletişim ve pazarlama aktivitelerinde şeffaf ve güvenilir olmak.

Referanslarımız

BİLGİ TALEBİ

Daha detaylı bilgi almak için Bilgi Talep Formu'nu doldurup bize gönderebilirsiniz.